Black-Word
Salut si bun venit pe forumul "Black-Word"!
Daca iti place forumul nostru intregistreazate dand clik pe butonul cu acelasi nume!
Ce mai astepti?
CLIK pe REGISTER!
Black-Word
Salut si bun venit pe forumul "Black-Word"!
Daca iti place forumul nostru intregistreazate dand clik pe butonul cu acelasi nume!
Ce mai astepti?
CLIK pe REGISTER!
Black-Word
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Black-Word

Este un forum pentru toti.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Subiecte similare

 

 Vampire diaries sezonul I episodul 2

In jos 
AutorMesaj
Black Angel
Prim director
Prim director
Black Angel


Mesaje : 1559
Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 26
Localizare : In ajutorul vostru!

Vampire diaries sezonul I episodul 2 Empty
MesajSubiect: Vampire diaries sezonul I episodul 2   Vampire diaries sezonul I episodul 2 EmptyLun Dec 27, 2010 4:11 pm

Ttul incepe dimineata.Amadoi se trezesc mai bine si bucurosi ca se vor revedea.Fratele Elenei, Jeremy place de diminata la Vickie.
La scoala cei doi se privesc continuu iar profesorul ii vede si le fece o observatie.In pauza Stefan ii da Elenei o carte.
Tot in acea pauza Jeremy il ameninta pe un prieten de a lui Vickie si ii spune sa stea departe de ea.
A doua zi Elena vine la scoala cu un prieten si acesta spune ca Vickie a fost atacata de un vampir.Atunci Stefan care a auzit totul pleca la spital la Vickie unde o hibnotizeaza iar ea stie acum ca a fost atacata de un animal.
In oras Elena se intalneste cu prietenele sale care o incurajeaza pe Elena sa se intalneasca cu Stefan.Aceasta vrea si pleca la el, unde da de fratele lui Stefan, Damon care vrea sa o muste.Insa apare Stefan si nu se intampla nimic.Aceasta pleaca iar fratii se cearta.
Acasa la Elena vine fratele ei, Jeremy care s-a drogat din nou iar matusa lor il cearta insa fara niciun rezultat.
La spital se trezeste Vickie si se duce sa se spele insa in oglinda il vede pe Damon, dar cand se intoarce nu vede pe nimeni.
Acesta se intoarce in camera unde in minte apare imaginea unui vampir insetat de sange si se sperie intorcandu-se.Atunci ea se trezeste realizand ca a visat.
La scoala o prietena de a lui Elena il vede pe Damon si se indragosteste de el.Acesta pare interesat uitandu-se la ea.Aceasta se apropie, dar el dispare.
Seara Jeremy se intalneste cu Vickie unde ii da droguri.Tot in acea seara va urma sa se vada o cometa si toti isi aprind lumanari iar Elena ii aprinde lui Stefan din greseala aceasta fiind uimita ca el a aparut din nou acolo.Aceasta pleaca mai departe uitandu-se pe cer la cometa.Stefan vine la ea si ii spune povestea cometei, iar apoi isi cere scuze.Acestia incep sa vorbeasca despre ziua de ieri si Elena spune ca Damon i-a povestit despre Katherine fosta prietena a lui Stefan.Acesta se pune in fata fetei, dar ea se fereste sa il priveasca in ochi.Aceaste spune:''este in regula, Stefan.Am inteles.Habar nu ai cat de bine inteleg.Un frate complicat?Am si eu.Un fost iubit complicat?Am si eu.Prea complicat ca sa ma gandesc la intalniri, sunt foarte sigura.E in regula.Ne-am intalnit si am vorbit,a fost un vis, dar.....apoi a rasarit soarele si am revenit cu picioarele pe pamant. Asadar....''Si Elena pleca.
La bar unde era Vickie aceasta se duce la baie unde se drogheaza si este muscata de Damon.
Afara Stefan vorbeste cu un prieten al Elenei dar aude tipete si vocea lui Damom.Acestia erau sus pe un acoperis , dar a venit Stafan si a salvato pe Vickie fiind pe punctul de a o ucide.
Mai tarziu Elena merge la Stefan,unde acestia se saruta.



Sfarsitul episodului 2
Sus In jos
https://black-world.forumgratuit.ro
 
Vampire diaries sezonul I episodul 2
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vampire diaries sezonul I episodul 1
» Vampire hunter

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Black-Word :: Discutii :: Distractii :: Filme-
Mergi direct la: